bobcat nuoma

Tranšėjų kasimas

Jūs nusipirkote ilgai lauktą savo nuosavą sklypą? Sveikiname! Dabar prieš jus atsivers visas pasaulis naujų ir nuostabių galimybių, sukuriant savo svajonių erdvę. Bet apie viską iš eilės.

Visų pirma, iki žolės arba augalų pasodinimo pradžios, reikia paruošti sklypą. Sklypo lyginimas užima svarbią vietą sodo grožiui ir estetikai. Geriausia darbus pradėti pavasarį. Susirinkite šiukšles iš sklypo, taip pat šiukšles likusias po statybų. Taip pat reikia atsikratyti ir nuo šaknų, kurios yra likusios ir kurios deformuoja sklypą. Naudokite grėblius tvarkant sklypą. Po to palikite sklypą 5-7 dienom, kad sklypas išdžiūtų.

Sklypo lyginimas – tai sklypo planavimo elementas, sklypo formavimas, tai užduotis pakeisti sklypo reljefą darbo aikštelėje. Norint gerai išlyginti sklypą, jo paviršius turi būti sausas. Tai labai lengva patikriti paprastu būdu – kastuvu įkaskit į žemę apie 70 cm . Jeigu žemė lengvai sušoka į mažus grumztus, tai reiškia žemė yra sausa ir galima pradėti dirbti. Jeigu žemė nesušoka į grumztus, reiškias ji dar yra šiek tiek drėgna.
sklypo planiravimasBet jeigu jūs neturite laiko laukti kol žemė bus sausa, tai išlyginti sklypą galite bet kuriuo metu. Sklypo planavimas nelygiose vietose, kur gruntas sklypo lyginimui yra labai svarbus. Rekomendacija: po kiekvieno uždedamojo planuojamojo grunto sluoksnio (geriausia 5 cm) būtina sutrombuoti jį. Tai darosi, norint išvengti oro duobių. Dažnas atvejis, kai sklypo šeimininkai susiduria su būtinybe išlyginti sklypą savo žemės teritorijoje. Galite rinktis ir antrarūšes medžiagas, kurioms priskiriami betono gabaliukai, atplaišos plytų ir asfalto likučiai. Toks sprendimas sumažins jūsų išlaidas.

Profesionalai žino, kad kiekvienam sklypui yra savas priėjimas norint išspręsti problemas. Tik profesionalų dėka, jūs galėsite džiaugtis geru rezultatu. Sklypo lyginimas nors ir sunkus darbas, bet geri rezultatai ir lygus žemės paviršius džiugins jus ne vienus metus.

Užsisakykite Jūsų sklypo lyginimą >>