bobcat nuoma

Sniego valymas

sniego valymas

Sniegas yra neįveikiama kliūtis kiemuose, parkuose, šaligatviuose, gatvėse, kaimo keliukuose ir kitose važiuojamosiose dalyse bei šaligatviuose. Ir tada iškyla pagrindinis klausimas – kuo valyti sniegą? Galima senu būdu – kastuvu, tik jei sniego valymo plotas nėra didelis 20 – 30 kvadratiniai metrai. O jei sniego valymas vyksta didelėse aikštėse ar teritorijose? Tai nėra lengva ypač valant sniegą rankiniu būdu. Taigi padėkim kastuvus į šoną ir pereikim prie sniego valymo mašinų. Tinkamai parinkta sniego valymo mašina išspręs šitą problemą ir sutaupys Jūsų laiką bei fizines jėgas.

Žiemą orai būna labai permainingi: sniegą keičia lietus, šlapdriba, paskui pašąla ir pasidaro plikledis. Visi šitie faktoriai priveda prie lėto žiemos gyvenimo ritmo. Būtent dėl to viena iš svarbiausiu užduočių yra sniego valymas iš teritorijų. Darbai atliekami arba žmonių pagalba, arba tam tinkamai parinkta technika. Visi darbuotojai norintys valyti sniegą, turi praeiti mokymus apie darbų saugą, technikos priežiūrą, taip pat specialius mokymus. Naudojantis Bobcat nuoma su operatoriumi to išvengiama ir taip sutaupomi pinigai. Sniego valymo kaina priklausoma nuo atliekamų darbų sudėtingumo. Taip pat kaina gali keistis, jei norite, kad darbas būtų atliktas greitai.

Prasidėjus sniegui ir plikledžiui pravažiuojanti dalis miesto gatvėse turi būti pabarstoma tam tikru smėlio ir druskos mišiniu. Sniegas ne tik užima daug vietos, bet ir apsunkina transporto bei žmonių judėjimą. Profesionalus valymas gali išspręsti šias problemas. Didelis dėmesys turi būt skiriamas vietoms, kuriose galima paslysti – tai autobusų stotelės, požeminės perėjos, posūkiai, taksi stotelės ir kitos judrios vietos. Sniego valymas yra labai svarbus norint užtikrinti mūsų visų saugumą gatvėse, kiemuose ir aikštelėse.

Teirautis dėl sniego valymo >>